Андрей Клюев: Ми вимагаємо відправити у відставку в.о. міністра Уляну Супрун, яка повністю зруйнувала систему охорони здоров’я в країні

Про це народний депутат  Андрій Клюев заявив в ході відвідування медичних установ Київської області.

«Медична реформа Уляни Супрун повністю зламала діючу систему охорони здоров’я. Як сніжний ком ростуть борги із зарплати медикам, які сьогодні вже складають 1,5 мільярди гривень. Понад 100 тисяч лікарів і медсестер, які отримували в Україні найнижчу зарплату в світі, виїхали на роботу за кордон. Закрито понад 800 лікарень тільки за останні п’ять років… Не дарма в країні за цією «реформою» міцно закріпилася назва «медичний геноцид», – зазначив опозиційний політик.

Андрій Клюев також підкреслив, що у всіх медзакладах країни катастрофічно не вистачає лікарів – внаслідок цього близько 30% населення не може підписати декларації. А про обіцяні підвищені зарплати навіть мови не йде – більшості медпрацівників продовжують виплачувати мінімальні заробітні плати.

«Через складні бюрократичні процедури медзаклади не можуть підписати договори з Національною службою здоров’я, і ​​таких установ – 60% по всій країні. З 1 січня їм скасовують державні субвенції. Як працюватимуть і за рахунок чого фінансуватимуться лікарні та амбулаторії – велике питання… Ми вимагаємо негайно скасувати медреформу і відправити у відставку в.о. міністра охорони здоров’я Супрун, яка особисто несе відповідальність за проведення цих «медичних експериментів». Вже завтра з цими ж вимогами під стіни Кабміну вийдуть матері з усієї України. Ми підтримаємо законні вимоги жінок і разом з ними будемо добиватися справедливості!» – резюмував Андрій Клюев.