Бродский Михаил: “Я вважаю, що все правління Кучми було системним злочином”: Михайло Бродський в авторській програмі Юрія Бутусова “Вчінкі”.

Михайло Бродський в новому проекті головного редактора “Цензор.НЕТ” Юрія Бутусова “Вчінкі” розповів про Георгія Гонгадзе, про вбивство журналіста і його розслідуванні, а також про інші злочини команди другого президента України Леоніда Кучми.

Хочете дізнатися нову версію вбивства Гонгадзе і викрадення Подольського? Хто стверджує, що ніби-то одночасно фінансував Гонгадзе, Подільського, а згодом майора Мельниченка і Юрія Луценка – нинішнього генерального прокурора? Хто зараз вибиває з Пінчука 50 мільйонів доларів? Чому Генеральна прокуратура відкрила справа не проти Кучми, а проти майора Мельниченка? Як Кучму рятують від суду?

Бізнесмен Михайло Бродський став особистим ворогом президента Кучми через статтю в “Киевских ведомостях” про знесення будинку, який закривав вид з вікна президентської квартири на Десятинній. Кучма дав наказ знищити бізнес Бродського міністру внутрішніх справ Юрію Кравченку. Бродський дивом врятувався завдяки киянам, які обрали його на виборах до Верховної Ради, і фінансував деяких журналістів, в тому числі Гонгадзе, і деяких правозахисників, в тому числі інститут, де працював Подільський. Кучма і Кравченко могли цілеспрямовано бити по тих, хто був з Бродським пов’язаний. Адже Бродський теж фігурує в записах.