Бродський почав агітаційний тур партії «Регіони Вперед!» на свинофермі.

Партія «Регіони Вперед!» Оголосила про старт передвиборчої кампанії. Для цього один з лідерів політсили Михайло Бродський був відправлений агітувати на свиноферму в Чугуєві Харківської області. Несподівана для політиків національного масштабу локація була вибрана спеціально, щоб звернути увагу громадськості на проблеми села.
Український аграрний сектор є локомотивом економіки, в той час як сільська місцевість несправедливо обділена увагою. «Я киянин і ніколи не жив в селі, але добре розумію, який імпульс йому потрібен. Розведення свиней – один з яскравих прикладів, як заробляти гроші. Мені вистачає досвіду, але вчити цьому людей я не збираюся, достатньо надати їм умови. Партія «Вперед, регіони!» Захищатиме інтереси простого українського фермера-свинаря », – коментує візит Михайло Бродський.

Він зазначає перспективну нішу на міжнародних ринках для української свинини. «Квоти, які виставляє Європейський союз, звичайно, негативно позначаються на експортному потенціалі. Але тут ще треба розібратися, чи дійсно ринок ЄС є пріоритетним для української свинини. Партія «Вперед, регіони!» Ставить на чільне місце перезавантаження роботи торгово-промислових палат, які функціонують при посольствах України в країнах Африки і деяких державах Близького Сходу », – пообіцяв свинарям Михайло Бродський.

Політик переконаний, що завдяки свинарству, український агросектор може досягти половини в структурі ВВП. Для цього Кабмін повинен приділити особливу увагу не тільки рослинницьким компаніям, деякі з яких отримують мільярдні дотації з держбюджету, «на олівець» потрібно взяти дрібних і середніх фермерів, які спеціалізуються на свинарстві. «Ми що, хіба не можемо відгодовувати свиней використовуючи технології, які дозволяють підвищувати додану вартість?

Я їв українську свинину, вона має відмінні смакові якості! Вага тушок не можна підвищувати, використовуючи шкідливі речовини. Це знаю навіть я, киянин. Тоді нам, вашим майбутнім представники у владі, буде простіше знайти нові ринки збуту », – говорить Бродський на Харківщині.

Також він відмовився порівнювати свою публічну активність з політикою лідера «Радикальної партії» Олега Ляшка, який теж часто їздить в регіони і фотографується з коровами. «Подібне міг припустити тільки політично безграмотний неук, який навіть не може відрізнити бика від свині», – висловився на тваринницькій фермі Михайло Бродський.