Бродський пропонує оголосити Рік свині в Україні та роздасть 500 свиноматок за 6,5 млн гривень

1-й заступник голови партії “Регіони вперед” Михайло Бродський презентував програму з подолання бідності та продовольчої кризи на регіональному рівні. Для цього він подарує малозабезпеченим родинам 500 свиноматок.

Про це Михайло Бродський заявив у коментарі прес-службі партії. За його словами, сьогодні суспільство вимагає від політиків не лише красивих лозунгів, а найперше практичних дій. “Я, як й інші українці, втомився слухати обіцянки з телеекранів. Один наш колега із західної України мав прекрасний слоган “Візьми і зроби”. Але сам не взяв і не зробив. Якщо я говорю про те, що моя країна бідна – то пропоную рішення. Треба бути корисним громаді. Купівля 500 свиней для малозабезпечених сімей, авжеж, не змінить ситуацію кардинально. Однак допоможе конкретним людям”, – коментує соціальну ініціативу Михайло Бродський.

1-й заступник голови партії відзначає, що це рішення було ним сплановане після відвідин Чугуївської свиноферми. Тоді відбулися попередні домовленості з власниками бізнесу щодо забезпечення поголів’ям сьогоднішньої соціальної ініціативи.

Кожна свиноматка породи “Угорська мангалися” коштує 12 000 грн. Весь проект (разом з доставкою) оцінюється в 6,5 млн гривень. Всі витрати взяв на себе Михайло Бродський.

Крім того, він пропонує Верховній Раді проголосити 2019-й роком свині в Україні. За його словами, саме це м’ясо є основою харчового раціону населення. Рік свині передбачає кілька важливих кроків з боку влади: по-перше, тваринницький бізнес повинен отримати “податкові канікули”; по-друге, Уряд має стимулювати вітчизняне виробництво шляхом жорсткого квотування іноземної продукції; по-третє, Міністерство інформаційної політики зобов’язане розробити стратегію для просування української свинини. “Я працював у владі, тому розумію механізми, від яких залежить успішність подібних ініціатив. Аби запустити процес, треба вольове рішення Прем’єр-міністра. Також мені здається, що неможливо досягти результату без правильного інформаційного супроводу. Навіщо нам відповідне міністерство? Не лише ж інтереси Порошенка відстоювати! Упевнений, населення дуже мало знає про українських свиней, інакше би не купувало імпортного. Я й сам готовий брати участь у створенні такого продукту – досвіду та можливостей предостатньо”, – відзначив 1-й заступник голови партії “Регіони вперед”.

Ініціативу з купівлею свиноматок Михайло Бродський називає першим реальним кроком партії “Регіони вперед” у боротьбі з бідністю та закликає політичних союзників і конкурентів долучитися до акції. “Олег Ляшко любить цілувати корову. Хочу подивитися, як він купить хоча би кілька корів для простих людей. Передаємо естафету далі!”, – підсумував Бродський.