Бродський звинуватив владу у хакерській атаці на сайт його партії

Офіційний сайт партії “Регіони вперед” зазнав хакерської атаки та не працював з учорашнього вечора до сьогодняшнього ранку. 1-й заступник голови політичної сили Михайло Бродський звинуватив владу у спробі зупинити роботу нової незалежної політсили.

Про це Михайло Бродський заявив у коментарі прес-службі партії. “Другий день не працює сайт. Ми не новачки в Інтернеті, наш сервер знаходиться за кордоном, аби його фізично не винесли з київського офісу. Але, на жаль, поки що доступ до ресурсу блоковано”, – заявив 1-й заступник голови партії “Регіони вперед”.

За його словами, атака зрежисована провладними силами, які не задоволені політикою, яку декларує та проводить партія. “Я вже дізнався, що сервер хотіли зламати починаючи з минулої п’ятниці. Що ж, вдалося лише в понеділок. Мені “підказали”, що це справа рук кількох “умільців”, пов’язаних з двома політологами, які в Фейсбуці мають репутацію “порохоботів”. Я скоро детальніше розповім, хто це зробив. Чекайте цікавих розслідувань від українських ЗМІ”, – сказав Михайло Бродський.

1-й заступник голови партії “Регіони впереди” пов’язує цю атаку виключно з політичною діяльністю. “Партія почала працювати. За останні кілька тижнів я провів низку зустрічей в регіонах. Наше завдання – говорити не лозунгами з людьми, а реагувати на їхні повсякденні проблеми. Авжеж, ми набираємо популярність. Тим більше, коли в країні немає справжньої опозиції, я впевнений, у нас є реальні шанси зайняти чільне місце в українському політикумі”, – говорить Бродський.

Він додав, що офіційний сайт партії вже відновив роботу.