Бродський анонсував повернення Азарова в українську політику

Михайло Бродський, 1-й заступник голови партії “Регіони вперед”, проводить перемовини з колишнім Прем’єр-міністром України Миколою Азаровим щодо ймовірного обєднання на майбутніх виборах 2019 року.

Про це пан Бродський заявив у коментарі прес-службі партії. За його словами, Азаров може стати першим номером виборчого списку як найбільш рейтинговий у політсилі. “З Миколою Яновичем ми мали тривалу дискусію. Я йому розповів про своє бачення пожвавлення економіки. Але найперше треба рятувати людей від злиднів. Микола Янович оцінив мою ідею помочі соціально незахищеним верствам населення та, мушу з ним погодитися, це точкові ініціативи. Він же запропонував ввести в Україні продуктові картки. Це далеко не єдина тема, яку ми обговорювали. Ідей у Миколи Яновича багато. Наснаги також. Тож, думаю, найближчим часом ми оголосимо про зміни на чолі нашого партійного списку. Впевнений, саме Микола Янович заслуговує його очолити”, – каже Михайло Бродський.

1-й заступник голови “Регіонів вперед” відзначає, що йому близька економічна ідеологія, яку сповідує Микола Азаров. “По-перше, за прем’єрства Азарова курс долара не перевищував 8 грн. По-друге, середні реальні зарплати сягали від 500 до 1000 і навіть 1500 доларів. По-третє, ми мали робочі стосунки з усіма економічними партнерами – як на сході, так і на заході. По-четверте, модернізовували важку промисловість: йшов процес заміни радянського обладнання, впроваджувалися новітні системи енергозбереження. Тобто, країна мала перспективу! Особисто в мене поняття “розвиток” асоціюється з “прем’єр Азаров”. Думаю, у багатьох українців також”, – відзначає лідер політсили.

Михайло Бродський закликає ЗМІ та громадських активістів уникнути “голослівної критики” Миколи Азарова за роботу в Кабміні під час президентства Віктора Януковича, адже Україна – демократична держава, в якій діє свобода слова та презумпція невинуватості. “Слухайте, не Азаров хотів монополізувати всю економіку, а Сім’я Януковича. Зараз на Миколу Яновича звішують всіх собак, бо він собі дозволяє критикувати українську владу. То я теж її критикую! Думаю, ми скоро проведемо спільну зустріч з журналістами у неформальній обстановці, де буде розкрито чимало таємниць”, – заявив він.

За словами Михайла Бродського, партія “Регіони вперед” фактично визначилася із першою п’ятіркою виборчого списку. “Я вже взяв на себе основну роль спікера партії, тож, думаю, можу оголосити, що перша п’ятірка – це, найімовірніше, Микола Янович, я, мій колега Андрій Клюєв, голова ДФС Роман Насіров та колишній міністр фінансів України Юрій Колобов. Хто наш електорат? Прості люди, які хочуть навести лад в своїй країні. Як бачите, ми й команду формуємо саме під таке завдання”, – заявив Михайло Бродський.