Офіційно: Михайло Бродський йде в Президенти, аби подолати бідність та завершити війну

Партія “Регіони вперед” висунула Михайла Бродського кандидатом у Президенти України. Одноголосне рішення ухвалено на партійному зїзді. Виступаючи перед делегатами, Михайло Бродський заявив, що в 2019 році будуть виконані всі обіцянки, які були ним дані раніше.

“Ніхто з політиків не турбується про молодь та здоров’я нації. Ми бачимо цирк, балаган і телешоу. Моя передвиборча програма побудована на реальних кроках, які повинні змінити країну. Ви знаєте, що я обіцяв побудувати 5 надсучасних баскетбольних арен. Цей проект мені обійдеться в більш ніж 200 мільйонів доларів. Повідомляю, що вже  завершується підготовчий етап та найближчим часом ми зробимо грандіозну презентацію”, – говорить Михайло Бродський.

З’їзд відбувся у п’ятницю, 28 грудня. Все проходило в незвичному для української політики форматі – web-зв’язку з регіонами. За задумом, це підкреслювало рівність центра та обласних організацій.

Виступаючи перед делегатами, Михайло Бродський заявив, що виконає дану раніше обіцянку зробити українців багатішими. Це – ключова складова його передвиборчої програми. “Ви подивіться на соціологічні опитування – з року в рік українці лишаються найменш щасливими на планеті. Нонсенс. Маючи такий людський, науковий, аграрний, промисловий потенціали, ми лишаємося найбіднішою країною у світі. Хто в цьому винен? Я маю відповідь: політики, сьогоднішня влада. Думаю, вам не варто нагадувати про піке, в яке зайшли після 2014 року. Нас кормлять обіцянками вже 5-й рік, але максимум, на що здатні ці люди – брати кредити в МВФ. Я офіційно заявляю, що моя мета – подолати бідність. Зарплати – мінімум 500 доларів, пенсії – мінімум 300. Крім того, ключовою метою мого президентства стане виконання Конституції України. Там чітко вказано: медицина та освіта мають бути безкоштовними”, – виступив із заявою 1-й заступник голови партії “Регіони вперед”.

Також Михайло Бродський відзначив: з 2 січня він розпочинає свою передвиборчу кампанію. В регіонах відбудеться збір підписів для офіційного висування кандидатом в Президенти. Він планує відвідати кожен регіон країни. Зокрема – в окупованому Криму та на Донбасі. “Так, ми програли війну Росії. І програємо її ще раз, якщо вдамося до необдуманих кроків. Навпаки – з людьми треба говорити, питати, чого вони хочуть. Я планую поїхати в Крим, на Донбас. Якщо мені скажуть, що їм не потрібна Україна, тоді я ініціюватиму референдум щодо правового статусу тимчасово окупованих територій. Бо бути частиною незалежної України – це не лише право, але й обов’язок. Не хочете – хай щастить! Але мої діти не воюватимуть. Як і ваші”, – озвучив план щодо подолання воєнного конфлікту Михайло Бродський.

Наостанок він побажав українцям щасливого Нового року. “Я звертаюся до регіонів – будьте певні, у 2019-му вам простягнуть руку допомоги”, – відзначив кандидат у Президенти Михайло Бродський.