“Кілограм свинини Бродського”: кандидат у президенти починає офіційну кампанію та оголошує про соціальну ініціативу

Кандидат у Президенти Михайло Бродський офіційно розпочав передвиборчу кампанію. 31 грудня він привітав українців з Новим роком за допомогою бордів в регіональних центрах та пообіцяв, що замість типової агітації витратить кошти на матеріальну допомогу.

Як відомо, за східним календарем 2019-й стане роком жовтої свині. Тому для привітання з прийдешніми святами 1-й заступник голови лідера партії “Регіони вперед” обрав простий меседж “З роком свині!”.

Отак Бродський вітав Суми:

Передноворічне Запоріжжя:

Харків:

А ось це– вулиці столиці:

“Ви знаєте, до пори до часу я не вірив у гороскопи, аж поки не прослідкував певні тенденції на власному прикладі. Тому для зовнішньої реклами я обрав не просто слоган, щоб сподобатися населенню. Для мене це не слоган, це стратегія передвиборчої кампанії”, – заявив Михайло Бродський у коментарі прес-службі партії.

Він пояснив, що рік свині має стати для України не формальністю, а набути матеріального прояву. За задумом, майже всі кошти, які планувалося витратити на передвиборчу агітацію, будуть спрямовані на забезпечення жителів країни свининою. “Я, як і ви, не вірю політикам, що підмінюють реальні справи пустопорожніми балачками. Тому фактично весь бюджет своєї кампанії я витрачу на закупівлю свинини в українського виробника та подальшу роздачу м’яса людям”, – відзначає політик.

Відповідну соціальну програму названо “Кілограм свинини Бродського”. Вже з січня в регіональних центрах запрацюють штаби з видачі продукту. Кожен громадянин зможе отримати кілограм відбірного м’яса. Для цього треба буде пред’явити паспортні дані та пройти реєстрацію в громадському штабі “Регіонів вперед”.

За словами Михайла Бродського, це робиться для того, аби найбільш незахищені верстви населення отримали сигнал про те, що політики розуміють їхні проблеми та потреби. “Реальний стан справ – катастрофічний: людям не вистачає не те що на комуналку, але й навіть на їжу. Авжеж, кілограм свинини від мене не прогодує людину, а країну не врятує від бідності. Але це символічний жест, який підкреслює орієнтованість на соціальний захист населення партії “Регіони вперед” та особисто мене як кандидата в Президенти. Повірте, це далеко не остання подібна ініціатива”, – коментує 1-й заступник голови політсили.

За підрахунками, “Кілограм свинини Бродського” повинен отримати кожен третій українець. “Бюджет передвиборчої кампанії – близько 40 млн доларів. У гривнях – це більше мільярда. За ці гроші можна допомогти майже 7 млн жителям. Думаю, це краще, аніж рекламуватися на телеканалах олігархів”, – підсумовує політик.

Нагадаємо, днями було офіційно оголошено про висунення Михайла Бродського кандидатом у Президенти України.