Бродський заблокує роботу місцевої влади дитячими протестами

Михайло Бродський виводитиме на вулиці дітей, аби ті вимагали від місцевої влади будівництва спортивної інфраструктури. Про це кандидат у Президенти та очільник Федерації баскетболу України заявив, коментуючи фактори, які мають сприяти популяризації баскетболу в регіонах.

За задумом політика та спортивного функціонера, саме діти повинні брати у полон кабінети чиновників, бо інакше ті не звертають уваги на розвиток інфраструктури. Він називає протести «громадянським спротивом проти байдужості» та готує пікети у 2019 році.

«Перше – це інфраструктура: зали, майданчики, без інфраструктури не буде нічого. Ми дуже великі зусилля спрямували на інфраструктуру. Співпрацюємо з органами місцевої влади, з державою, приходимо, бунтуємо, коли слід. Поки не пікетували, але будемо. Ми братимемо дітей з м’ячами, виходитимемо, братимемо в полон мерії – держава це ще побачить. Це буде наш громадянський спротив байдужості», – заявив в інтерв’ю українським ЗМІ Михайло Бродський.

Водночас Михайло Бродський відзначає, що на чолі ФБУ йому вже вдалося скооперувати можливості бізнесу задля розвитку гри з м’ячем. «Держава ушестеро збільшила допомогу баскетболу. Місцеві органи влади долучаються, допомагають. Київ, скажімо, дав цього року 6 млн гривень – такого ніколи не було ніколи! Дніпро дуже добре ставиться до баскетболу, а ще Запоріжжя й Одеса. Буває, 50 000 гривень дають на розвиток баскетболу в своєму місті, але це ті ж податки, їх платять вам люди, їхні діти грають в баскетбол», – сказав він.

Нагадаємо, Михайло Бродський офіційно розпочав передвиборчу кампанію привітанням українців з Новим роком.

Ключова ідея кандидата в Президенти – здолати бідність. Він вже заявив, що замість витрат грошей на рекламні бюджети, буде роздаватиме малозабезпеченим сім’ям свинину. Це – символічний жест, який повинен підкреслити орієнтованість партії «Регіони вперед» на проблеми, пов’язані з соціальним захистом населення.

Баскетбол – один із наймасовіших видів спорту в нашій країні. За словами Михайла Бродського, саме він може об’єднати молодь з усіх регіонів.