Офіційно: Анна Мартиненко курируватиме молодіжну політику та опікуватиметься здоров’ям нації

Молодіжну політику партії “Регіони вперед” курируватиме Анна Мартиненко. Вона займатиметься роботою, направленою на виховання та покращення якості здоровя дітей і підлітків. Як послідовник тверезого способу життя, пані Мартиненко ставить перед собою завдання вибудувати стратегію оздоровлення нації.

Партійний квиток Анні Мартиненко було вручено на засіданні Виконавчого комітету партії, яке відбулося у середу, 16 січня. Представляючи куратора молодіжного “крила”, 1-й заступник голови “Регіонів вперед” Михайло Бродський заявив, що пані Мартиненко зберігає тверезий погляд на життя та має конкретний план для досягнення якісних змін. “Є дві соціальні групи в країні, які нікому тут не потрібні – це пенсіонери та молодь. З пенсіонерами ми рано чи пізно розберемося, а ось молоддю треба займатися вже зараз.Я роками особисто знаю родину Мартиненків – Анну та її чоловіка пана Миколу. Це виключно достойні люди. Анна, наслідуючи приклад свого чоловіка, давно хотіла займатися політикою. Думаю, “Регіони вперед” стануть для неї другим домом”, – публічно привітав колегиню зі вступом до партії Михайло Бродський.

Анна Мартиненко очолила департамент з питань розвитку молодіжної політики та здоров’я нації. Серед перших завдань, які вона ставить перед собою, є формування вертикалі в регіонах. “Два роки тому я літала з просвітницькими цілями до Бутану, після чого зрозуміла, що маю приносити користь суспільству. На жаль, в країні молодь віддана на відкуп самі собі. Україна не може ростити здорову та успішну націю, якщо в дитинстві наших нащадків виховуватиме не книга, правильні приклади чи постулати, а виключно Ютуб та соціальні мережі. Я вважатиму свою роботу успішною, якщо ми створимо суспільно значимий проект для молоді. Проект, який приверне увагу українців. Подолає байдужість. Я маю кілька креативних ідей, найближчим часом ми їх представимо разом з колегами”, – коментує своє призначення Анна Мартиненко.

Пані Мартиненко планує боротися з тютюновою та алкогольною залежністю. “Мій девіз – тверезий погляд на життя. Ви, мабуть, чули, що в країнах “першого” світу кількість споживання алкоголю серед молоді зменшується. У людей нової формації – нові звички в проводженні часу. Це можна сказати і про сигарети: курити теж стали менше. Але, на жаль, з року в рік у нас нічого не міняється”, – говорить членкиня партії.

За її словами, ключова проблема полягає в тому, що алкогольні та тютюнові компанії мають впливове лобі у владі. Це дозволяє розширювати географію продажу шкідливих виробів. “Купляють тоді, коли є де і є що. А у нас спиртне та цигарки продаються на кожному кроці. Я знаю, як це побороти. По-перше, на місцях ми організуємо волонтерські дружини, які перевірятимуть МАФи та заклади харчування на предмет ліцензій з продажу алкоголю та тютюну. А, по-друге, після проходження до Верховної Ради, я планую написати проект закону щодо повної заборони продажу алкоголю в магазинах, супермаркетах чи кіосках. Виключно – в спеціалізованих закладах. Як у Швеції чи деяких інших європейських країнах. Перейматимемо їхній досвід”, – говорить Анна Мартиненко.

Нагадаємо, на початку січня Михайло Бродський оголосив про соціальну ініціативу з подолання бідності.