«Регіони вперед» презентували офіційні посвідчення

Після висунення Михайла Бродського кандидатом у Президенти, партія «Регіони вперед» представила журналістам офіційні документи. Вони мають спеціальне захисне поле. Це зроблено для того, аби уникнути ймовірних фальсифікацій під час виборчої кампанії.

Документи презентували на спеціальному засіданні партії. Впровадження нового зразка курувала членкиня пані Ганна Мартиненко. Першим своє партійне посвідчення забрав партійний кандидат у Президенти Михайло Бродський. З нього і розпочався нумераційний відлік.

«Зверніть увагу на QR-код. По суті, мова про особисті дані, які при зчитуванні автоматично заноситимуться вам до телефону. Надзвичайно просте і водночас високотехнологічне рішення. Ми з Михайлом Юрійовичем жартували, що тепер і візитівок більше носити не потрібно», – каже пані Ганна Мартиненко.

Вона повідомила, що підробити посвідчення неможливо. Кожне з них облаштоване захисною стрічкою за прототипом української гривні. «Ми розуміємо, що під час виборів проти нас здійснюватимуться всілякі провокації. Тому стільки часу й приділяється захисту персональних даних. Відтепер людина, яка не має нашого фірмового посвідчення, не може вважатися членом партії «Регіони вперед», а, отже, представляти її інтереси будь-де», – відзначила членкиня Ганна Мартиненко.

Кандидат у Президенти України Михайло Бродський також зробив офіційне звернення до політичних сил-конкурентів і правоохоронних органів. «Я офіційно заявляю: кожен член партії «Регіони вперед» має фірмове посвідчення. Ми відслідковуємо їхню видачу й відповідаємо за своїх людей. Мабуть, конкуренти мають це врахувати, аби не витрачати часу на кишенькові провокації. Також наголошую спеціально для правоохоронних органів, що не потрібно вчиняти проти нас брудні маніпуляції. Ми чесні перед законом та чисті у своїх починаннях», – заявив він.

Нагадаємо, Ганна Мартиненко долучилася до партії минулого тижня. Вона відповідатиме за молодіжну політику та здоров’я нції.