Михайло Бродський оголосив про об’єднання з Анатолієм Гриценком на президентських виборах

Єдиним кандидатом від демократичних сил на президентських виборах буде Анатолій Гриценко. Про це заявив лідер партії “Регіони вперед” Михайло Бродський, оголосивши про обєднання політичних платформ.

Відповідну угоду буде офіційно підписано в найближчі дні, повідомляє прес-служба партії. “Чесних більше. Ми знайомі з Анатолієм Гриценком роками. Пані Юлія Мостова, його дружина, зарекомендувала себе виключним професіоналом української журналістики. Совість народу. Ці люди свого часу вплинули на мій політичний світогляд. Вони – чесні. Команда Анатолія Степановича – також. Ми з колегами по партії уважно спостерігали за процесом об’єднання довкола “Громадянської позиції” й, зрештою, зробили висновок, що час долучатися до коаліції” – коментує злиття 1-й заступник голови партії “Регіони вперед”.

За його словами, переговорний процес з Анатолієм Гриценком та його центральним штабом тривав останні два тижні. Грунтовно сторони домовилися 12 січня, в день, коли лідер “Громадянської позиції” подав заяву про участь у виборах в ЦВК. Серед домовленостей – члени партії “Регіони вперед” долучилися до внесення обов’язкового завдатку за реєстрацію кандидата в президенти. “Я планував піти на вибори самостійно. Але потім, порадившись, пристав на пропозицію “Громадянської позиції”. Першим про такий варіант мені розповів товариш Микола Томенко, який займається стратегією виборчої кампанії та медійної комунікації. Ми мали тривалу розмову у новорічну ніч. Зрештою, вдалося домовитися. Зокрема, і щодо фінансування кампанії: мною була висунута принципова умова – внесення частини завдатку. Авжеж, це не всі 2,5 млн гривень, які заплатив у ЦВК Анатолій Степанович, а лише кількасот тисяч. Однак, впевнений, такий крок робить “Регіони вперед” повноцінним партнером коаліції”, – відзначив Михайло Бродський.

Політик ставить кілька завдань для політичного об’єднання. “Мною була висунута принципова умова перед Анатолієм Степановичем – приділити особливу увагу регіональній політиці. Зокрема, максимальній децентралізації. Крім того, в політичній гонитві важливо не забувати про ключове завдання – подолання бідності. Україна – багата країна. Люди ж – бідні. Чому? Ось ми дискутували з Анатолієм Степановичем і, скажу вам, справа не лише в корупції. Він розділяє мої погляди щодо адаптації європейського законодавства в Україні. Лише робочі інституції дозволять нам подолати бідність”, – каже лідер “Регіонів вперед”.

Михайло Бродський відзначає, що “Регіони вперед” займуться розбудовою регіональної мережі штабів Анатолія Гриценка, а також працюватимуть над медійною стратегією.Прес-служба партії.