Офіційно: Ольшанського виключено з партії “Регіони вперед”

Олександра Ольшанського виключено з партії “Регіони вперед”. Про це заявив 1-й заступник голови партії Михайло Бродський. Ольшанський відмовився підтримувати курс політичної сили на зближення з кандидатом у Президенти Анатолієм Гриценком.

У середу, 6 лютого, відбулося засідання Виконавчого комітету “Регіонів вперед”. На ньому одноголосно ухвалено рішення щодо виключення з лав партії Олександра Ольшанського. Така позиція продиктована незгодою Ольшанського з останніми рішеннями керівництва політичної сили щодо підтримки на президентських виборах єдиного кандидата від опозиції Анатолія Гриценка.

Коментуючи рішення однопартійців, 1-й заступник голови партії Михайло Бродський відзначив, що воно далося не просто. Однак сьогодні країні потрібен не розбрат, а політична єдність. “Я розумію Ольшанського – у нього свої уподобання та зобов’язання перед деякими іншими кандидатами. Водночас рішення підтримати Гриценка партією “Регіони вперед” було для нього не несподіваним. Ми це обговорювали й він підтримував спільне бачення політичного процесу в Україні. Однак за останні кілька днів шанований колега почав забагато собі дозволяти в соцмережах, публічно критикуючи деякі рішення Партії. Тож ми вирішили розірвати стосунки з ним. Ми не хочемо повторити долю інших політпроектів, які вичерпалися через отакі, на перший погляд, незначні компроміси самих із собою”, – відзначає Михайло Бродський.

Політик додає, що виключення Ольшанського з партії “Регіони вперед” позитивно оцінили партнери по коаліції. Дізнавшись про результат голосування Виконавчого комітету, Бродському зателефонував кандидат у Президенти Анатолій Гриценко, а потім і деякі інші народні депутати. “Анатолій Степанович нас лишень привітав. Чесних більше. Навіть якщо Ольшанський не з нами. Я заспокоїв пана Гриценка – це разова акція, у нашій партії доросла атмосфера, ніхто на півдорозі справу не кидає”, – коментує реакцію партнерів 1-й заступник голови політсили Бродський.

Партія “Регіони вперед” вдячна Олександру Ольшанському за участь у розробці низки соціальних ініціатив та законопроектів. Ми були об’єднані спільною метою подолати бідність у країні. “Регіони вперед” зберігатимуть авторське право за паном Ольшанським й обов’язково озвучать його співавторство в усіх ініціативах та законодавчих змінах, які були напрацьовані спільно.