Бродський запросив Гнапа до партії “Регіони вперед” та пообіцяв сплатити його борг

Партія “Регіони вперед” розглядає заявку щодо вступу до своїх лав кандидата в Президенти Дмитра Гнапа. Він може зайняти посаду заступника голови та супроводжуватиме напрямок боротьби з корупцією.

Про це заявив 1-й заступник голови політичної сили Михайло Бродський, передає прес-служба. Він відзначив, що після виключення з партії Олександра Ольшанського, досі не зайнята вакантна посада заступника, у підпорядкуванні якого знаходиться антикорупційна вертикаль. “Для мене Дмитро Гнап – це бренд, а не просто впізнаване обличчя. Я добре пам’ятаю, який резонанс у владі спричиняли його розслідування. “Припікало” усім – і поки що чинному Президенту, і міністрам, і депутатам. А тепер уявіть Дмитра Гнапа у Верховній Раді. Разом ми не просто розворушимо те кубло зі зміями, але й декому прищепимо хвоста”, – каже Михайло Бродський.

Лідер “Регіонів вперед” зауважує, що ідея запросити до своїх лав Дмитра Гнапа була не хаотичною, її обговорювали члени з грудня. Нарешті зараз склалися обставини, які сприяють політичним домовленостей – об’єднанню більше нічого не заважає. Зокрема, Михайло Бродський окремо відзначає, що на рішення не вплинула ситуація начебто з крадіжкою Дмитром Гнапом 9 тисяч євро програми розслідувань “Слідство. Інфо”. “Найперше, вміти прощати – це та якість, що нас робить людьми. Та й що з того, що він вкрав таку незначну суму? Це не робить Дмитра поганим політиком, радше мова про недосвідченість», – заявив Михайло Бродський.

Для владнання ситуації, за дорученням Михайла Бродського Дмитро Гнап отримає 9 тисяч євро з партійного рахунку “Регіонів вперед”, аби не лише сплатити борг перед колегами, але й дати більше. “Гроші в Україні – це не проблема. Ми допоможемо Дмитру владнати проблему. А до громадськості я звертаюся з проханням припинити “буллінг”, направлений проти дорослої людини – нечувано, що коїться довкола. Дмитро для цієї країни зробив більше, аніж половина разом взятих так званих політичних діячів. Чи, може, треба нагадати, де сидять справжні корупціонери?”, – апелює до суспільства 1-й заступник голови партії.

Також “Регіони вперед” готові надати Дмитру Гнапу юридичну допомогу у разі потреби.

Про офіційний вступ Дмитра Гнапа до партії “Регіони вперед” буде повідомлено окремо.

Прес-служба партії.