Розстрілювати “активістів”, як у Європі: Бродський вирішив очолити Національну поліцію

Реформу поліції провалено. Криміногенна ситуація загострюється через активістів, які поводяться гірше, ніж “тітушки”. Вчорашні лідери на кшталт Мустафи Найєма, які були причетні до реформи Нацполіції, не мають морального права очолювати будь-які посади в органах. Тому лідер партії “Регіони вперед” Михайло Бродський пропонує свою кандидатуру.

У заяві, яку передає прес-служба партії, лідер політсили зауважив, що виступає категорично проти розхитування ситуації в країні окремими особами, які займаються політичними замовленнями. На жаль, їм у цьому сприяють недалекоглядні народні депутати, а також блогери. Зокрема, Бродський назвав два прізвища – Мустафи Найєма та Олексія Давиденка.

“Як нині відрізнити бандита від “активіста”? І в того, і в іншого може бути холодна та вогнепальна зброя. І ті, й інші можуть застосовувати насилля. Виходить, різниця в тому, що бандити від поліції втікають, а “активісти” на неї нападають. Мені здалося, що Мустафа та Олексій намагаються захистити саме таких активістів”, – відзначає політик.

Зокрема, Михайло Бродський попросив Найєма не перетворювати Україну на Афганістан, звідки той родом. Там досі соціальні взаємостосунки беруть гору над законом. «Мустафа, чи ти не бачиш схожих рис між ідеологією талібів, які назвали себе владою, а закон для них – це те, що вони хочуть?», – адресує запитання депутатові 1-й заступник голови партії «Регіони вперед».

Бродський закликав вивчити досвід сучасних європейських країн, де неможлива ситуація нападу молодиків у балаклавах на служителів закону. За це їх би навіть могли розстріляти. «Ми ж з вами хочемо в Європу йти. А як ви вважаєте, що би було з такими людьми? У кращому випадку їх би надовго арештували. В гіршому – розстріляли», – говорить він.

Лідер «Регіонів вперед» попросив не порівнювати останні напади активістів на районне відділення поліції з Майданом. Бо кожен український Майдан вибудовувався на основі мирного протесту. Тому депутати та блогери зараз захищають молодиків-бандитів. На жаль, поліція не може адекватно реагувати на події, адже її реформа провалена через невисокі зарплати особового складу. «За Януковича вони отримували 375 доларів, а зараз 295. Плюс інфляція з’їла купівельну спроможність. Мустафа, ти маєш про це знати краще за інших, бо ти займався реформою поліції”, – оперує фактами Михайло Бродський.

Крім того, він звернувся до громадян з вимогою поважати правоохоронні органи. Навіть боятися. Бо саме з цієї причини люди в свій час стали об’єднуватися в держави. “Щоби представники влади захищали мирних громадян”, – відзначає історичні деталі 1-й заступник голови партії.

Михайло Бродський звертає увагу на важкий морально-психологічний стан поліцейських. Щоби стабілізувати ситуацію, він від імені партії “Регіони вперед” пропонує заборонити носити балаклави. “Мустафа, ти ж хотів бути начальником поліції. Але, судячи з усього, популізму в тобі більше, аніж поваги до закону. Після цієї ситуації ти не маєш морального права претендувати на будь-які посади в правоохоронних органах”, – говорить політик.

Михайло Бродський готовий очолити Національну поліцію та не допустити подальшого кровопролиття і дискредитації правоохоронних органів. “Мені вистачить 3 місяці, аби викорінити наших нових “тітушок” із вулиць столиці та інших міст. Це все політична технологія, а я добре знаюся на ній”, – відзначає він.

Відповідне звернення політик направив на розгляд до Адміністрації Президента.

Прес-служба партії.