Бродський дарує Україні надію: на Євробачення може поїхати Ольга Полякова

Україна не має права пропустити Євробачення 2019 року. Суспільний мовник повинен переглянути своє рішення щодо самоусунення з конкурсу. Замість учасників національного відбору, які дискредитували себе виступами в країні-агресорці, наша держава може делегувати співачку Ольгу Полякову.

Про це заявив 1-й заступник голови партії “Регіони вперед” Михайло Бродський, повідомляє прес-служба партії. Він вважає, що не участь в конкурсі зобразить Україну в негативному світлі. “Ми – країна-скандал. Ми скандалимо всюди. Докотилися до Євробачення, заполітизувавши конкурс. Росіяни дико регочуть дивлячись на те, як чубляться українці. Уявіть, яку “пресу” ми отримали в Європі. Треба негайно рятувати підмочену репутацію”, – коментує лідер політичної сили.

Михайло Бродський пропонує відправити на Євробачення 2019 року співачку Ольгу Полякову. Цей нестандартний крок повинен символізувати здатність українців до об’єднання в складній ситуації. “Ми доводили усьому світові, що можемо спільно досягати мети, коли того потребує ситуація. Зараз треба боронити Україну від культурної агресії ззовні. Я знаю Ольгу Полякову з найкращого боку. Ми час од часу переписуємо з нею в Інстаграмі. Це джерельно чиста людина. За нею ви не знайдете скандалів чи потурань діям агресора”, – говорить 1-й заступник голови партії.

Гонорар за виступ, а також всі витрати, пов’язані з його організацією, готова понести партія “Регіони вперед”. Кошти будуть виділені з резервного фонду політичної сили. Відповідне рішення ухвалене на засіданні Виконавчого комітету, яке відбулося в онлайн-режимі у середу, 27 лютого. “Ті кілька сотень тисяч доларів нічого не вартують порівнюючи з можливими репутаційними втратами України. Колеги по партії зголосилися підставити плече країні. Ми зуміли доволі оперативно зреагувати на ситуацію, буквально по обіді середи зібравшись на онлайн-колл. Повірте, це не якийсь дешевий політичний піар. Знаю, що однопартійці в регіонах нас підтримують”, – відзначив Михайло Бродський.

Попри заяву Суспільного мовника щодо відмови від участі в Євробаченні, політик вважає, що зможе домовитися з керівництвом Національної телекомпанії про те, аби рішення було змінено. Наразі ведуться політичні консультації на найвищому рівні. Водночас Михайло Бродський натякає, що вже забронював квитки до Тель-Авіву, де у травні відбудеться конкурс: “Я мав кілька телефонних розмов. Кандидатура Ольги сподобалася. Тепер треба правильно переграти ситуацію. Думаю, все вирішиться до кінця цього тижня. Але я квитки до Ізраїлю вже забронював”.Прес-служба партії.