“Це загрожує всім нам”, – Бродський виступатиме із законопроектом за заборону маніпуляцій з пенісом

Після приходу до Верховної Ради партія “Регіони вперед” виступить із законодавчою ініціативою, яка заборонятиме в Україні проводити хірургічні втручання по збільшенню чоловічого статевого органу. З відповідним зверненням до громадськості виступив 1-й заступник голови політичної сили Михайло Бродський.

Політик звернув увагу суспільства на незвичний прецедент, який трапився з мільярдером бельгійсько-ізраїльського походження Ехудо Ланіадом. У віці 65 років останній вирішив зробити операцію по збільшенню статевого органу. Виникли ускладнення. Це призвело до смерті чоловіка. “Я вражений. Навіть зробив пост у Фейсбуці. Мені цьогоріч уже 60. Тому я розумію, наскільки важливо слідкувати за здоров’ям. І що в такі значні літа можливі будь-які ускладнення. Однозначно, ми повинні захистити українських чоловіків”, – коментує ситуацію Михайло Бродський прес-службі партії, після публікації допису у соцмережі.

Лідер “Регіонів вперед” пообіцяв виступити із законодавчою ініціативою щойно партія пройде до Верховної Ради. Вона стосуватися змін до порядку надання медичних послуг, які носять характер косметологічних. “Давно йде мова про протоколи в медицині. Коли лікар призначає рецепт не на власний розсуд, а згідно з протоколом. Так працюють у розвинених країнах. І цю практику має імплементувати Україна. Зокрема, в частині надання косметологічних послуг. Бо зараз будь-який шарлатан в аматорських умовах може вирізати родимки. Хоча це може бути не косметологічна проблема, а пов’язана з раковими захворюваннями. Теж саме стосується й інших косметологічних втручань – в тому числі з маніпуляції пенісом”, – відзначає Михайло Бродський.

За його словами, прецедент зі збільшенням пеніса має специфічний підтекст, але був ним обраний спеціально для того, аби привернути увагу громадськості до небезпечних медичних закладів та непрофесійної роботи на ринку надання медичних послуг. “Це вдала медійна стратегія. Проблема загрожує всім нам. Ми маємо звертатися лише до професіоналів. Проблема не в тому, що якийсь там мільярдер невдало збільшив собі статевий орган. Гірше тоді, коли вмирають прості люди, не багатії. Бо про них ніхто новини в ЗМІ не розтиражує. Ось про кого піклуються “Регіони вперед”, – відзначає політик.

Також Михайло Бродський порадив українським чоловікам не дарувати жінкам надто інтимних подарунків на 8 березня. “Я думаю, цей мільярдер готував порадувати кохану на 8 березня. Але все закінчилося до сліз погано. Сам не буду і вам не раджу повторювати це”, – говорить він.

Прес-служба партії.