12 причин від Бродського: чому треба голосувати за Анатолія Гриценка

Михайло Бродський розпочав агітаційну роботу на користь кандидата в Президенти Анатолія Гриценка. 1-й заступник голови партії “Регіони вперед” назвав 12 причин проголосувати саме за цього політика.

 “Тільки чесний Президент служитиме людям. Я знаю Гриценка здавна. Тому можу сформулювати не 12, а хоч і 112 причин проголосувати за нього. Для широкого загалу сформулював основні тези: стратег, не олігарх, військовий, не має бізнесу, вільно володіє англійською, не має кримінального минулого, чесний, порядний, професіонал, пунктуальний, відповідальний, має твердий характер”, – говорить лідер політичної сили “Регіони вперед”.

За його словами, обираючи Президента, населенню слід звертати увагу не тільки на якості кандидата як політика, але й особисті дані. “Я не даремно згадав про чесність, порядність та пунктуальність. В політиці вистачає клоунів, які брешуть, але ще більше не організованих людей. То як людина може правити цілою державою, якщо не може організувати бодай себе одного? Це вкрай важливо. Пригадую, Ющенко всюди запізнювався на 3-4 години. Його потім просто не сприймали всерйоз”, – відзначає Михайло Бродський.

Також він підкреслює: Україні час закінчити миритися з криміналітетом у владі. Чимало сьогоднішніх високопосадовців пов’язані з кримінальними авторитетами, або й поготів самі притягалися до відповідальності. Натомість Анатолій Гриценко не помічений у жодних подібних зв’язках. “Ви не знайдете навіть натяку на те, що Гриценко вирішував якісь питання з бандитами. Це людина, яку визнає світ – наші західні партнери. В його команді успішні молоді люди з бездоганною міжнародною репутацією на кшталт Світлани Заліщук. Розумієте, бандити – це гальмо України. Так само, як і олігархи. Політики беруть гроші або в тих, або в інших. Усі, крім Гриценка”, – говорить політик.

Свій заклик до народу України Михайло Бродський опублікував на сторінці в Facebook.

“Зазвичай я не використовую особисту сторінку для політичних заяв. Але цього разу ситуація особлива. За якихось два тижні ми або оберемо професіонала, або залишимо країну без майбутнього”, – підкреслив Михайло Бродський.