Чугуївська свиноферма привітала Михайла Бродського з 60-річчям оригінальною відкриткою

1-й заступник голови партії “Регіони вперед” Михайло Бродський сьогодні святкує 60-річчя. З вітаннями до політика звернулися друзі та партнери. Одним з перших Укрпоштою була доставлена вітальна листівка від Чугуївської свиноферми.

Від імені голови партії Романа Насірова, “Регіони вперед” вітають Михайла Юрійовича з ювілеєм! Гараздів та удачі йому також зичать друзі та партнери. Прес-служба політсили публікує вітальну листівку Чугувської свиноферми:

– Пане Бродський! Ваша персона вселила надію у розвиток тваринництва! Ви володієте специфічними якостями, які дозволяють Вам розвивати свинарство в Україні. Ми переконалися в цьому після відвідин Вами Чугуївської свиноферми в минулому році. Тоді, на зустрічі у простому свинарнику, Ви дали усім зрозуміти: пріоритетом політиків можуть бути не лише високі кабінети, але й прості, житейські проблеми українців. Ви не боїтеся гною. Наше співтовариство свинарів вітає Вас із Народинами! Щиро бажаємо успіхів у починаннях. Завзяття. Гостроти розуму. Широких планів. Хай Вас, Ваших синів та Родину оминають біди. Будьте певні – ви завжди зможете покластися на нас!

Михайло Бродський прокоментував привітання від колег із Чугуєвської свиноферми, пообіцявши свинарству всебічну підтримку. “Мені надзвичайно приємно отримати привітання від товаришів із Харківщини. Це означає, що “Регіони вперед” працюють. Люди нас чують. Бачать, що ми політики справи. І я докладу усіх можливих зусиль, аби дати новий поштовх розвитку тваринництва в Україні”.

Відзначимо, що стосунки 1-го заступника партії “Регіони вперед” Михайла Бродського з Чугуївською свинофермою зав’язалися ще у листопаді 2018 року. Тоді політик відвідав свиноферму, де наголосив, що проблеми села будуть ключовими в партійній риториці. І згодом дотримав слова, запропонувавши оголосити Рік свині в Україні та роздати 500 свиноматок малозабезпеченим сім’ям.

Підтримати свинарництво Бродський планує у Верховній Раді, після обрання наприкінці 2019 року.