Бродський пропонує новий договір між елітою та населенням, підтримавши ініціативу Медведчука

Україна житиме в парламентській республіці. Про це заявив 1-й заступник партії “Регіони вперед” Михайло Бродський. Він підтримав позицію лідера партії “За життя” Віктора Медведчука, який раніше оголосив рух на парламентаризм.

Про це політик заявив у коментарі прес-службі партії, а також поділився думкою в Фейсбуці.

“Справді, все йде до того, що ми житимемо в парламентській республіці. Іще в 2016 році про це заявив мій колега, один із лідерів партії “За життя” Віктор Медведчук. До останнього я не розумів потреби в такому радикальному кроці зміни політичного ландшафту. Однак останні події довкола президентських виборів підтверджують – час рухатися в напрямку парламентської форми правління”, – заявив Михайло Бродський.

Він вважає, що після потрапляння до парламенту на осінніх виборах, партія “Регіони вперед” підтримає ініціативу колег-депутатів політсили “За життя” та надасть підтримку ініціативі щодо конституційних змін. “І ми, і Віктор Медведчук будемо в наступному скликанні Верховної Ради. Про це свідчить динаміка політичних уподобань виборців. Підтримка, яку нам делегують громадяни своїми голосами, ми використаємо для впровадження ключової реформи для держави Україна. Нею має стати перехід від парламентсько-президентської форми правління – до парламентаризму”, – вважає 1-й заступник голови партії “Регіони вперед”.

Бродський відзначив, що уже провів попередні перемовини з Медведчуком щодо ймовірного переходу до парламентської форми правління. Політики зійшлися на думці, що країна занадто різна, аби щоп’ятьроків президентськими виборами розколювати суспільство різними смислами. “Янукович та Ющенко. Тимошенко та Янукович. Порошенко та Зеленський. Скільки іще треба граблів, аби зрозуміти, що президент в Україні – яблуко розбрату? Треба вчитися на власних помилках. Нам потрібна в парламенті конституційна більшість для ухвалення цього рішення. Упевнений, ми знайдемо компроміс. Це має бути договір між елітою та населенням. Іншого вибору для збереження цілісності країни – ні я, ні пан Медведчук – не бачимо”, – коментує Михайло Бродський.