Михайло Бродський готовий підтримати Петра Порошенка

Михайло Бродський заявив, що кандидат у Президенти Володимир Зеленський не зможе побороти корупцію в країні.

Відповідну заяву 1-й заступник голови партії “Регіони вперед” розмістив у Фейсбуці.

“Країна суцільної корупції. Не допоможе і Зеленський – змінюйтеся самі”, – написав політик. Коментуючи точку зору прес-службі “Регіонів вперед”, Михайло Бродський відзначив, що проблеми України не вирішуються виключно президентськими виборами. “Проблема в нас самих. Щоразу, коли ми говоримо про зміни, все впирається в побут. Нам зручно жити “в тіні”. Не сплачувати податки чи домовлятися про преференції з людьми, які мають на це вплив. Зеленський теж не допоможе, не тіште себе ілюзіями”, – вважає він.

Михайло Бродський заявив, що готовий підтримати у другому турі виборів Петра Порошенка за умови, якщо він дотримається раніше озвучених обіцянок. Найперше – прибрати з ключових посад людей зі свого оточення. “Є велика ймовірність, що так і буде. Я бачу сигнал з його боку до людей, які готові спільно працювати заради майбутнього України”, – говорить лідер “Регіонів вперед”.

Зокрема, Михайло Бродський відзначив, що політики не повинні відштовхуватися від виборчої кон’юктури. Він засудив нерішучість Анатолія Гриценка, який раніше відкрито оголосив про підтримку Володимира Зеленського. “Ми сприяли Анатолію Гриценку на президентських виборах, але його подальші дії з нами не погоджувалися. Публічно оголосити про підтримку Зеленського в другому турі – це самостійне рішення Гриценка. Анатолій Степанович всерйоз розраховує отримати певні політичні дивіденди від такого кроку. Але, якщо мені не зраджує пам’ять, перебіжчики погано закінчували свої політичні кар’єри”, – говорить Михайло Бродський.

Лідер “Регіонів вперед” вважає, що цьогорічні президентські перегони стануть останніми для багатьох політиків старшого покоління. “Справа не лише у похилому віці. Пройшов їхній час. Їхніх ідей. Деяким політичним “полковникам” давно пора у відставку”, – коментує Бродський.