Михайло Бродський: “Життя розставить усе на свої місця”

Перший заступник голови партії «Регіони вперед» Михайло Бродський заявив про розчарування у дружніх взаєминах між людьми.

Відповідний допис політик розмістив на свої сторінці у Facebook. «Я дуже багато читав у дитинстві. Дуже багато. Про друзів любив читати, завдяки книжкам повірив в людську дружбу. Я й зараз продовжую вірити, але ставлюся до цього більш обережно: життя все розставляє на свої місця», – написав Михайло Бродський.

У коментарі прес-службі партії Михайло Юрійович пояснив, що це була його реакція на останні події в українській політиці. “Мене можуть зрозуміти тільки ті, хто багато працює. Ти працюєш заради України та українців, а потім твої плани йдуть шкереберть. За останні кілька днів я не можу позбутися відчуття зневіри та безнадії. Інколи складається враження, що лишаєшся один-на-один з проблемами суспільсва. Але так – життя все розставить на свої місця”, – говорить Бродський.

 Лідер політсили відзначив, що після президентських виборів «Регіони вперед» продовжать політику, спрямовану на надання якнайширших повноважень регіональних центрам. Проведення децентралізації є основою змін у країні попри прізвище президента. “Я розчарувався фактично у всіх, кого вважав прикладом для себе та держави. Нам не залишається нічого іншого, як обрати виважену позицію у відносинах з представниками майбутньої влади. “Регіони вперед” завжди відзначалися високою якістю експертизи з цілого спектра питань. І псевдодрузі нам не потрібні”, – заявив Михайло Бродський.

Нагадаємо, раніше політик запропонував новий договір між елітами та населенням.