Михайло Бродський назвав ТОП-10 не популістських задач політика

Перший заступник голови партії «Регіони вперед» Михайло Бродський озвучив 10 основних завдань політика. Їх він сформував ще у 1998 році та вважає, що озвучені пункти не втратили актуальності по сьогодні.

Завданнями, які увійшло до його умовного ТОП-10, політик поділився у Фейсбуці, а потім прокоментував прес-службі партії.

Ось що пропонує Михайло Бродський:

1. Робочі місця та гідну зарплату кожному працездатному.

2. Додаткову муніципальну пенсію кожному пенсіонеру.

3. Муніципальні субсидії жінкам, що виховують дітей.

4. Муніципальні стипендії студентам.

5. Прийнятний для кожної родини рівень комунальних платежів.

6. Захист здоров’я та гідності, безпеку життя та власності кожній родині.

7. Гідну медицину за рахунок міста.

8. Залучення інвестицій для розбудови міста та розвитку місцевого підприємництва.

9. Реконструкція житлового фонду.

10. Підтримку і захист кожному, хто бажає відкрити власну справу.

21 рік тому ці правила підтвердили свою дієвість, дозволивши Михайлу Бродському потрапити до парламенту на виборах в 215-му окрузі Києва. Сьогодні він вважає, що політичний запит від населення не змінився. А, отже, “Регіони вперед” теж готові базувати довкола нього свою програму на час виборчої кампанії до Верховної Ради восени 2019 року.

«Я терпіти не можу популізм та популістів. Мої 10 правил – це як закони. У кожного пункту – свої “підзаконні” акти, які конкретизують та розкривають зміст. Я говорив з однопартійцями, ми готуємося до парламентської кампанії. Цілком імовірно, програма “Регіонів вперед” базуватиметься довкола цих десяти пріоритетів. Бо що може бути актуальніше сьогодні, окрім соціальної відповідальності? “Регіони вперед” готові посилити роль держави у житті її громадян”, – коментує Михайло Бродський.

Нагадаємо, раніше Михайло Бродський заявляв, що розчарувався у дружніх взаєминах між людьми.