“Не будь бидлом”: Бродський оголошує всеукраїнський суботник

Партія “Регіони вперед” оголошує всеукраїнський “суботник” з прибирання парків та житлових масивів. Про це заявив 1-й заступник голови політсили Михайло Бродський.

Офіційний “суботник” призначено на 27 квітня – переддень Великодня. У коментарі прес-службі партії Михайло Бродський відзначив, що дата була вибрана не випадково, адже з настанням Великодня та травневих свят, українці відкривають “сезон шашликів”. “Фейсбук мені нагадав фото трирічної давності. На ньому – жахлива кількість сміття, залишена в парку. Цього разу ми хочемо нагадати людям про відповідальне ставлення до природи. Бо коли відкривається сезон шашликів – українець перетворюється на бидло”, – говорить політик.

Михайло Бродський вважає, що відпочинок в парках та лісосмугах потрібно жорстко регламентувати. Але найперше – створити умови для культурного відпочинку людей. “Поїдьте до Данії чи Швеції. Там суспільний простір облаштований під відпочинок. У парках – місця для мангалів, укриття. Смітники. Що робить Кличко в Києві мені незрозуміло. Бо ви побачите у неділю – наші парки перетворяться у суцільний трактир. Ну, хай собі люди відпочивають. Не проблема. Лиш вони відпочивають так, наче це їхній останній день у житті!”, – коментує він проблему необлаштованості київських парків.

Політик звернувся до українців у регіонах вийти на прибирання в суботу, 27 квітня. Він закликає зробити суспільно корисну справу з 10 до 12 години. Основна задача – прибрати в подвір’ї будинку, а також найближчому до нього парку. “А давайте назвемо це дійство “Не будь бидлом”. Розумію, жорстко. Але треба привертати увагу до проблеми. Я теж йтиму прибирати. Мої діти. Беремо і внуків, хай привчаються до порядку. Оці дві години нічого нам не вартують. Це як голосування на виборах: мій голос нічого не вартує, але коли голосів мільйони – тоді змінюється країна”, – говорить Михайло Бродський.

Раніше 1-й заступник голови “Регіонів вперед” назвав 10 не популістських задач політика.