Офіційно: Бродський та Клюєв підтримали розпуск Верховної Ради

Лідери партії “Регіони вперед” Михайло Бродський та Андрій Клюєв виступили зі спільною заявою щодо ймовірного проведення позачергових виборів до Верховної Ради. Вони закликали чинних народних депутатів та всі партії України підтримати перезавантаження політичного процесу.

Таке рішення “Регіони вперед” ухвалили на засіданні Виконавчого комітету партії, яке відбулося в онлайн-режимі. Прес-служба політсили повідомляє, що після обрання нового Президента, наступним кроком у зміні політичного ландшафту повинен стати розпуск парламенту VIII скликання.

“Цього вимагає суспільство. Квітень став поворотним моментом у формуванні політичного дискурсу в Україні на найближчі роки. Населення надіслало можновладцям чіткий запит на зміни. Ми звертаємося до народних депутатів, а також колег-політиків не ігнорувати його”, – коментує рішення Виконкому 1-й заступник голови партії “Регіони вперед” Михайло Бродський.

За його словами, не слід вважати начебто українське суспільство задовольниться зміною виключно верхівки влади. Бродський пояснює, перезавантаження потребують всі гілки – зокрема, законодавча, а з нею і виконавча. “Треба визнати, що Верховна Рада не справилася із законотворчими ініціативами. Країна по-новому жити не стала. Населення не багатіло, а навпаки – біднішало з кожним роком каденції цього скликання. Люстрація – провалена. Антикорупційна боротьба також. Кабмін, який формувався на основі результатів виборів 2014 року, не актуальний. Він, як і партії, що заповнювали “квоти” в міністерствах, на сьогодні є політичним банкрутом”, – говорить Бродський.

У свою чергу, заступник голови партії Андрій Клюєв акцентує на проблемі внутрішньо переселених осіб, а також на міграційних процесах, які негативно впливають на економіку. Клюєв вважає, що корінь проблем українського суспільства знаходиться в політичній площині. “Україна втрачає соціально важливі функції. Гору беруть популізм та лобізм. Люди не вірять вже нікому і шукають кращої долі за кордоном. Але саме перезавантаження політичного процесу повинне стати сигналом для населення, що скоро відбудуться такі очікувані зміни. У нас немає часу чекати кінця року, міняти систему треба зараз. Вже сьогодні. Ми забуваємо про тих, хто полишив свої домівки через воєнні дії на Донбасі – для них важливий кожен тиждень, якщо не день. Ця Рада не здатна вирішення питання тимчасово окупованих територій”, – відзначає Андрій Клюєв.

На засіданні Виконкому “Регіонів вперед” було розглянуто низку варіантів щодо демократичного залучення членів партії до формування виборчого списку. “Ми сподіваємося, що вибори відбудуться вже влітку. “Регіони вперед” вважають, що країні потрібна сильна команда управлінців з досвідом. І, найважливіше, у нас є цей досвід. Про списки конкретно говорити поки не можу – це питання відкрите. Ми хочемо максимально спростити цей процес та зробити його відкритим. Головне зараз – дочекатися рішення про розпуск парламенту”, – зауважив Михайло Бродський.