Бродський: “Головне, щоб у Зеленського не працювали люди, які знаходяться в Україні “у відрядженні”

Лідер партії “Регіони вперед” Михайло Бродський висловив занепокоєність з приводу залучення іноземних фахівців до управління державою.

Про це 1-й заступник голови політсили заявив у Facebook. “Головне, щоб у Зеленського не працювали люди, які знаходяться в Україні “у відрядженні”. Родина за кордоном, а вони на заробітках. У разі форс-мажору, вони вже там – просять політичного притулку”, – написав Михайло Бродський.

У подальшому коментарі прес-службі партії, політик відзначив, що в державі не на часі експерименти із залученням фахівців до управління, які не пов’язують подальшого майбутнього з Україною – як наших громадян, так й іноземців. “Думаю, за останні п’ять років ми мали змогу переконатися  в тому, що чарівників, як і “чарівної палички” не існує. Іноземці можуть бути успішними у своїх країнах, але тут треба проявляти інші якості. Дуже часто Україну розглядають виключно як можливість для себе – заробити, налагодити зв’язки або займатися лобізмом. Це стосується не лише іноземців. Дуже багато українців такі ж “політичні туристи”. Поки родина проживає за кордоном, вони тут “на заробітках”. Унікальна ситуація: мільйони людей виїжджають на заробітки до Європи, тоді як політики повертаються “заробляти” до України”, – говорить лідер “Регіонів вперед”.

За його словами, після президентських виборів на Україну очікує масштабне перезавантаження політичної системи. До влади повинні прийти люди, які розуміють потреби суспільства. “Подивіться на партійний актив “Регіонів вперед”. Це люди з досвідом. Вони уже мають успішні кейси управління тією чи іншою сферою. Ми не тримаємо “котів у мішку” на відміну від багатьох інших партій. І потім, коли такі партії проходять до Верховної Ради, виявляється, у них нікого делегувати для державобудування. Тут і починається “політичний туризм”, – відзначає Михайло Бродський.

Він додав, що в “Регіонах вперед” неприпустима ситуація коли член партії або його родина знаходилися би на постійному проживанні за кордоном. “Ми це відстежуємо й акцентуємо, бо можна скільки завгодно красиво говорити “на публіку” про країну, але своє майбутнє з нею не пов’язувати. Сподіваюся, ці цінності стануть сталими для українського політикуму”, – резюмував Михайло Бродський.