Бродський: “Партія “Регіони вперед” опротестує рішення недопуску Клюєва до виборів”

Незаконне рішення ЦВК відмовити у реєстрації кандидатом у народні депутати на позачергових парламентських виборах голові партії “Регіони вперед” Андрію Клюєву оскаржуватиметься у суді, заявив 1-й заступник голови політичної сили Михайло Бродський.

23 червня, після засідання Центральної виборчої комісії, було відмовлено у реєстрації кандидатом у народні депутати Андрію Клюєву у зв’язку з тим, що він не проживав на території України протягом останніх 5 років, з 2014 року. У партії “Регіони вперед” вимушені нагадати суспільству, що Андрій Клюєв був відсутній в Україні не за власним бажанням. Починаючи з 2014 року велося системне політичне переслідування голови політичної сили “Регіони вперед” з боку правоохоронних органів. Наразі політик відновив реноме у судовому порядку, нагадує 1-й заступник голови політсили Михайло Бродський, передає прес-служба.

“За останні п’ять років Генеральна прокуратура не представила жодних доказів того, що нібито Андрій Клюєв винен у шахрайстві чи розкраданні бюджетних коштів. Хоча у цьому його безпідставно звинувачують з року в рік. Вдумайтеся: минуло п’ять років, а за цей час прокуратура ні на що не спромоглася! Є всі підстави вважати, що це політично вмотивоване провадження. За час роботи колишньої Адміністрації президента подібна практика кулуарного з’ясування стосунків з опонентами була повсякчасною. Наші конкуренти бояться політиків дії. Незалежних особистостей. Людей, які не йдуть на компроміси зі злодіями. Таких, як Андрій Клюєв. Тому його одного з перших намагалися прибрати з політичної авансцени країни”, – заявив 1-й заступний голови партії “Регіони вперед” Михайло Бродський.

У політичній силі “Регіони вперед” наголосили, що боротимуться за справедливі рішення і надалі, але вже у судовому порядку. Правозахисники подаватимуть позов до суду щодо ухвали Центральної виборчої комісії. Дії останньої в обов’язковому порядку треба перевірити на законність та відповідність Конституції України – прав і свобод громадянина.

“Є інший приклад. Михеїл Саакашвілі. Він теж був фізично відсутній в Україні останнім часом. І Саакашвілі, і Клюєв є фактично жертвами політичних репресій. Обидва постраждалим від дій минулої влади, яка вбачала у них ворога. Але Саакашвілі вдалося оскаржити рішення ЦВК у суді та піти разом зі своєю політичною силою на вибори. Голова партії “Регіони вперед” Андрій Клюєв, перебуваючи в аналогічній ситуації, цього зробити поки не може. Мова йде про вибіркове правосуддя. Минула влада, яка боялася справжніх конкурентів, які не дали би так безбожно красти, зробила все для того, що Клюєв не зміг перебувати на Батьківщині. Ми йдемо до суду. Готові захищати честь та права колеги. За нами – цілі регіони, які хочуть змін”, – запевнив Михайло Бродський.

У партії “Регіони вперед” сподіваються, що судове рішення дозволить Андрію Клюєву взяти участь у виборчому процесі.