Бродський – про конфлікт Смешка з Гриценком: “Першим, хто спитав Смешка про список, був я”

Михайло Бродський розкрив деталі намагань поглинути партію “Регіони вперед” лідером політичної сили “Сила і честь” Ігорем Смешком.

Офіційну заяву 1-й заступник голови партії “Регіони вперед” зробив у четвер, 18 липня, повідомляє прес-служба. Політик розповів про плани Ігоря Смешка створити нову платформу з досвідчених діячів спеціально для подолання прохідного бар’єру на виборах до Верховної Ради. Задум полягав у тому, аби сформувати образ команди сильних управлінців. Окрім Михайла Бродського, який мав представити партійний бренд “Регіонів вперед”, до нового проекту також запрошувався Анатолій Гриценко. Однак Ігор Смешко отримав відмову.

“Ігор Петрович сидів у цьому офісі “Регіонів вперед” та домовлявся про коаліцію. Доходило до спроб підкупу. Він дуже хотів сформувати політичну платформу, до якої також увійшов би полковник Анатолій Степанович Гриценко. За таких обставин генерал-полковник Смешко фактично бачив себе у парламенті. Але репутація не продається та в коаліції з совістю не вступає. І я, і згодом Гриценко, відхилив пропозицію Смешка”, – заявив 1-й заступник голови партії “Регіони вперед”.

Михайло Бродський з подивом дізнався про неприйнятну поведінку Смешка по відношенню до політичних опонентів. “У Смешка відчутно здають нерви. Він не потрапляє до парламенту. Грошей у Кучми взято дуже багато. Обіцянок було ще більше. За це якось треба буде відповідати. Команда Гриценка – його реальний конкурент. Тому Смешко разом зі своїм охоронцем накинувся на члена “Громадянської позиції” Дмитра Добродомова в ефірі “Свободи слова”. Дмитро, до речі, не розумів, як охоронець Смешка потрапив до телестудії. Я поясню. У Смешка та цього каналу – один власник”, – говорить лідер “Регіонів вперед”.

Також Бродський відзначив, що Дмитро Добродомов не перший, хто спитав у Ігоря Смешка про специфіку формування партійного списку. “Першим, хто це зробив, був я. Коли Смешко хотів домовитися, я спитав про людей у списку. Щойно почув прізвища – зрозумів задачі, які стоять перед цією “партією”. Вони несумісні з викликами, які стоять перед Україною. У “Регіонів вперед” широка регіональна мережа. Партія має певний імідж та структуру. У Гриценка політсила теж чимала. Ні я, ні він не збирався “зливати” проект під Смешка. Хай генерал-полковник вгамується, бо серцева недостатність у його віці та з його стилем життя – дуже поширений діагноз”, – заявив Михайло Бродський. Нагадаємо, вибори до Верховної Ради відбудуться 21 липня. Центральна виборча комісія незаконно відмовила у реєстрації голові партії “Регіони вперед” Андрію Клюєву.