Михайло Бродський пропонує реформувати фіскальне законодавство

1-й заступник голови партії «Регіони вперед» Михайло Бродський детально роз’яснив ідею щодо зобов’язання бізнесу встановлювати реєстратори розрахункових операцій. За його словами, це дозволить збільшити находження до бюджету, підвищити пенсії та ліквідувати «сірі» схеми.

«Наявність касових апаратів та неочікуваних перевірок дозволяють бізнесу контролювати своїх співробітників. У тебе не крадуть, і ти маєш чим платити податки, а вони йдуть на пенсії», – заявив Михайло Бродський на своїй сторінці у Facebook.

Після заяви прес-служби партії «Регіони вперед» вчора, 6 серпня, про необхідність відходити від курсу дерегуляції економіки Михайло Бродський наголосив на необхідності роз’яснювати переваги такої фінансової політики. 1-й заступник голови партії пояснив, що зміцнення контролю над сплатою податків призведе до реального та – головне – відчутного покращення життя громадян України у найближчій перспективі.

«Нам треба фіскальна реформа. Касові апарати – це маленький, але дуже важливий крок. Це сигнал для бізнесу, що держава не терпітиме схем, які дозволяють ухилятися від податків. Зі свого боку, уряд повинен прогарантувати свою паритетність у питаннях малого і середнього бізнесу», – додав політик у розширеному коментарі прес-служби партії.

Михайло Бродський також наголосив, що підприємці повинні сприяти цій реформи, адже це win-win стратегія, де і бізнес, і держава отримають прибутки.

«Необхідно проводити просвітницьку роботу, щоб пояснювати бізнесу, чому касові апарати і сплата податків загалом не призведуть до зменшення доходів. Підприємці, навпаки, виграють від цього у перспективі. Реформи – це завжди болючий процес. Але час доводить, що це виправданий крок. У випадку із фіскальною реформою вже через рік буде необхідний результат», – заявив 1-й заступник голови партії «Регіони вперед».

Михайло Бродський нагадав, що працював у виконавчій гілці влади на посаді голови Державного комітету з питань регуляторної політики і підприємництва упродовж 2010-2011 років. У партії «Регіони вперед» наголошують на необхідності залучати до проведення реформ професіоналів, які мають досвід позитивних змін у державі. Політична сила «Регіони вперед» готова брати на себе політичну відповідальність за цей напрямок, але за умови сприяння проведення фіскальної реформи з боку чинного уряду.