“Чесним нічого боятися” – Бродський пояснив, навіщо поліції обшуки людей та авто

Повернути поліції право обшуків транспортних засобів на фізичних осіб закликав один з лідерів партії “Регіони вперед” Михайло Бродський.

Свою позицію політик опублікував на офіційній сторінці в Facebook. “Якщо ми не повернемо поліції, право на несподіваний обшук і автомобілів, і людей, з країни поїдуть усі нормальні люди. У літак заходиш і тебе обшукують – відмінно. Так правоохоронці повинні діяти й на вулицях. Чесним нічого боятися. “Бєспредєл” треба зупинити. Це гірше, ніж в 90-ті”, – написав Бродський.

Photo.jpg

Коментуючи прес-службі партії резонансу заяву, лідер політсили відзначив, що найперше мав на увазі безпекову ситуацію в містах країни. “В Києві розстріляли автомобіль бізнесмена, загинула його 3-річна дитина. У спальному районі столиці кримінал підірвав відділення Ощадбанку. Це новини кількох останніх днів. Не розумію, як притомні люди, а особливо політики, що брали на себе певні зобов’язання перед суспільством, можуть робити вигляд начебто нічого не відбувається. Я думками повертаюся у 1990-ті, коли небезпека очікувала звідусіль”.

Михайло Бродський вважає, що відповідальність за ситуацію треба перекласти на правоохоронні органи. Але також останні треба наділити відповідними повноваженнями. Зокрема – правом на обшуки фізичних осіб, а також приватного автотранспорту без рішення судового органу. “В Інтернеті мене не всі правильно зрозуміли. Я не пропагую несанкціоновані обшуки поліції. Навпаки – все має відбуватися виключно в рамках закону. Але поки що поліція безсила. Будь-який зловмисник може сховати в автомобілі хоч гранатомета, хоч бомбу. Так само підозрілі особи можуть безперешкодно пересуватися містом з холодною чи вогнепальною зброєю. А уявіть, якщо такі люди щось вчинять в метро чи на вокзалах? Там багато людей. І я хочу, щоб незрозумілих персонажів поліція зупиняла, опитувала, перевіряла їхні речі”, – відзначає 1-й заступник голови партії “Регіони вперед”.

Політик вважає, що українські мегаполіси суттєво відстають від європейських за безпековими показниками. “Ми багато говоримо про безпеку на державних кордонах. Але замало приділяємо увазі безпеці в містах. Це прерогатива в тому числі міської влади. Я звертаюся до мерів Києва, Львова, Одеси, Харкова, Дніпра, Полтави, Маріуполя, Вінниці та інших посилити тиск на державні органи, аби поліція отримала право на обшуки. Друзі, це ваша безпека! Безпека ваших людей, зрештою, виборців. Повторюся, чесним нічого боятися”.

Прес-служба “Регіони вперед”.