Офіційна заява Михайла Бродського: Прем’єр-міністр Олексій Гончарук має піти у відставку

Лідер партії “Регіони вперед” Михайло Бродський опублікував відкрите звернення до Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука з вимогою до останнього подати у відставку.

Відповідна заява політичного діяча розміщена на його сторінці в Facebook та на офіційному сайті партії.

Заява Михайла Бродського:

«Прем’єр-міністре, терміново підіть у відставку – врятуйте економіку!

Я, Михайло Бродський, лідер партії “Регіони вперед”, народний депутат III скликання, екс-голова парламентського комітету з питань промислової політики та підприємництва, колишній керівник Держкомпідприємництва, закликаю вас добровільно піти у відставку.

Останньою краплею стало оголошення вами внутрішнього дефолту: ви заборонили частину бюджетних витрат до кінця року.

По-перше, такі ваші дії підпадають під статтю 190 КК і є порушенням Бюджетного кодексу.

По-друге, фактичний внутрішній дефолт виявився прямим результатом вашої чотиримісячної політики: за цей період недовиконання держбюджету досягло рекордних показників, що є наслідком політики «нічого не змінювати». Голосно оголошені Урядом реформи, наприклад, так звана діджиталізація – ніщо інше, як хайп, бутафорія змін і корупція.

За цими декораціями можна побачити продовження згубної політики на збільшення наддорогих запозичень: ви так захопилися побудовою піраміди цінних паперів, що обвалили курс валют на 15-20%

Ви всіляко підтримали тіньову частину економіки, багато зробивши для того, щоби підприємці зменшили кількість сплачуваних податків та знизили кількість оформлених на роботу співробітників.

З вами прийшли «прозорі» менеджери на митницю, і служба недовиконала план на рекордні кілька мільярдів гривень.

Через ревальвацію гривні багато підприємців готові оголосити про банкрутство, йдуть масові скорочення. Вам швидше за все не відомо, але чесний, легальний, бізнес часто працює з рентабельністю відсотків до 10, тому 15-процентна дефляція вивела його в зону збитковості. Поговоріть, наприклад, з аграріями, наскільки для них знецінився експорт і подорожчав імпорт.

Бізнес виживає, а ваші колеги, “зодчі” всього цього бардака, малюють собі зарплати в 300-500 тис. грн.

Ви вважаєте, що це нормально?

Я ось теж вважаю ненормальним, що “ліфтери” і “кухарки” прийшли до влади і гроблять країну, її економіку і наше майбутнє. Скажу більше: я багато бачив, але ніколи не думав, що “кухарка” може стати першим міністром країни.

Пане Гончарук! У вас же набагато більше даних про ситуацію в економіці, ви повинні розуміти, наскільки згубно позначається кожен день перебування при владі очолюваного вами Кабінету.

Тому прошу: негайно йдіть.
Добровільно…
По-європейськи!».

Крім цього, 1-й заступник партії “Регіони вперед” закликав народних депутатів звернути увагу на економічну ситуацію в країні. Михайло Бродський пообіцяв надалі боротися з елітарною корупцією в уряді.