Передвиборча програма

Україна – це регіони. Це прості люди – роботяги і креативний клас, ІТ-сектор і армійці. Батько, мати, син, дочка. Ми різні. Але всіх об’єднує ідея зробити з Батьківщини загальну сім’ю.

Ми не обманюємо ні себе, ні інших. Так, війна Росії програна. Але на крові героїв України спорудила свою Незалежність. Тепер ми зробимо все, щоб її зберегти.
Територія не має відношення до політичної нації: Крим знято з порядку денного Мінських угод і зустрічей президентів у форматі Нормандське четвірки. Україна ніколи не поверне Крим, це потрібно прийняти і зосередитися на розвитку.

В здачі Криму винна влада. Два конкретних людини – Арсеній Яценюк і Олександр Турчинов. Півострова ми втратили без єдиного пострілу. Вони, а також інші люди, котрі обіймали відповідальні пости в 2014 році, повинні бути засуджені за зраду Держави.

Тільки люди на місцях повинні вирішувати майбутнє своєї країни. Ми маємо потрібний механізм – це референдуми.

Ми впевнені: якщо на волевиявленні більшість українців проголосує за відмову від Донбасу, Україна повинна припинити будь-які спроби повернути непідконтрольні території і в найкоротші терміни сформувати нову Державну кордон.

Воювати з Росією Україна не буде. Ворог сильніше нас, він багатий природними ресурсами і територією.

Навести порядок в країні – наше ключове завдання. Для цього потрібно використовувати жорсткі заходи: суспільство береться під жорсткий контроль правоохоронних органів. З анархією і розглянемо бандитизмом буде покінчено раз і назавжди. Ми повинні будь-яким способом захищати людей в регіонах, кожен своє майно, а також громаду – велику і маленьку.

Ми знаємо, як швидко реформувати країну. Для цього буде повністю адаптована законодавча база країн Європейського союзу. Завдання нашої партії – не вигадувати закони, а коректно напрацювати іноземні зразки.

Соціальний захист населення – ключовий пріоритет партії. Ми повинні забезпечити гідну старість українців, а також підставити надійне плече – медициною, освітою, захистом.