Хто ми?

партія миру, демократії, розвитку та ефективного управління

Хто ми?

Партія “РЕГІОНИ ВПЕЕРД” – партія миру, демократії, розвитку та ефективного управління

 

Партія “РЕГІОНИ ВПЕЕРД” – це українська політична сила нового покоління. Своєю діяльністю Партія “РЕГІОНИ ВПЕЕРД” демонструє переваги колегіальності та солідарності. Для партії важлива і цінна думка кожного партійця та прихильника.

 

Партія “РЕГІОНИ ВПЕЕРД” відповідальна і відкрита політична сила. Наші пріоритети – демократія участі на всіх рівнях прийняття рішень, сильні регіони на основі ефективного самоврядування, європейський парламентаризм.

 

Партія “РЕГІОНИ ВПЕЕРД” пропонує системну програму відродження та розвитку національної економіки. Партія робить ставку на відновлення промисловості та експортного потенціалу, формування сучасного сільського господарства, стимулювання інвестицій в нові високотехнологічні виробництва. Ми бачимо своїм завданням забезпечити перехід України на нову модель економіки, здатну динамічно розвиватися, створювати високооплачувані робочі місця і гарантувати високий рівень життя для населення.

 

Партія “РЕГІОНИ ВПЕЕРД” – виступає проти політики «злиднів і тарифного геноциду». Ми вважаємо, що країна без розвиненої медицини, сучасної освіти, справедливої ​​пенсійної системи, без державних програм підтримки та розвитку сім’ї, материнства і дитинства – не має майбутнього. Ми будемо домагатися, щоб кожна українська родина могла на практиці реалізувати конституційне право на гідне життя.

 

Партія “РЕГІОНИ ВПЕЕРД” – це об’єднання патріотів різноманітної та багатонаціональної України. Відстоюючи права територіальних громад і об’єднань, Партія “РЕГІОНИ ВПЕЕРД” виступає із загальнонаціональних позицій. Існування регіональних і культурних відмінностей – це величезна перевага. Це дозволяє Україні повноцінно інтегруватися в різноманітне глобальне світове співтовариство на принципах мирного співіснування, партнерства та відмови від блокової політики.

 

Партія “РЕГІОНИ ВПЕЕРД”– це партія, яка пропонує шлях подальшого демократичного поступу України, як держави, де у повному обсязі будуть гарантовані всі людські та громадянські права, забезпечено збалансований економічний розвиток усіх регіонів, створені умови для громадянського миру і загальнонаціональної єдності. Все, що веде до обмеження прав громадян, насильницької уніфікації, політичного, економічного або культурного придушення і кланової роздробленості неприпустимо.

 

Сьогодні партія “РЕГІОНИ ВПЕЕРД” – це партія миру, яка протистоїть націоналістичній партії війни. Разом, з мільйонами українських громадян, ми боремося за те, щоб:

  1. Провести референдум про статус окупованих територіях Донбасу, а також АР Крим.
  2. Зупинити розгул бандитизму і анархії, налагодивши роботу правоохоронних органів.
  3. Розробити новий соціальний стандарт на основі європейського законодавства, до якого увійдуть безкоштовне медичне обслуговування і освіту.
  4. Розширення повноважень регіонів: децентралізація влади, а також підвищення сплати податків до місцевих бюджетів.
  5. Зниження податків для великого і малого бізнесу, а також зниження процентної ставки НБУ до 3%. Україна повинна стати новим бізнес-хабом Європи.

 

Україна повинна бути сучасною, демократичною, правовою і цивілізованою державою з розвиненою економікою та ефективною соціальною системою.
Ми бачимо Україну мирною країною, де налагоджено внутрішній широкий суспільний діалог, максимально відкритою до партнерства і співпраці з сусідами.

 

Боремося разом!
Разом – переможемо!